czwartek 12 styczeń 2012

Zaproszenie do współpracy!!!

Trwa produkcja WYSPY WŁADCÓW - filmu o Ostrowie Lednickim za panowania Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Jest to kolejny film Zdzisława Cozaca w ramach pionierskiego projektu dotyczącego początków Polski.Pierwszy film tego autora pt.,,Trzcinica - karpacka Troja" uzyskał dwie statuetki Światowida na Festiwalu Filmów Archeologicznych w Kraków 2010.

Producentowi filmu partneruje Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. Patronami medialnymi filmu są: kanał TVP HISTORIA,pisma ARCHEOLOGIA ŻYWA i FOCUS HISTORIA oraz portal internetowy ARCHEOWIEŚCI. Film ma też gwarancję emisji w kanale DISCOVERY HISTORIA.

 

WYSPA WŁADCÓW będzie filmem kształtującym wyobrażenia o początkach państwa polskiego, które w II poł.Xwieku weszło w krąg cywilizacji zachodnioeuropejskiej.

 

Projekt filmu WYSPA WŁADCÓW zdobył dofinansowanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jednak na dokończenie produkcji niezbędne jest pozyskanie Sponsorów, którym zależy na budowaniu prestiżu swojej firmy poprzez rolę Mecenasa Kultury. Nasz projekt- mający szerokie wsparcie medialne- doskonale się do tego nadaje, bowiem gwarantuje Sponsorowi umieszczenie logo Firmyi stosownych podziękowań w napisach końcowych filmu!

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy

nr tel.061-427-50-7-10 lub sekretariat@lednicamuzeum.pl

 

Zapraszamy do współpracy!!!

Archiwum