piątek 18 marzec 2016

Muzeum na Targach Edukacyjnych!

W dniach: 18-20 marca 2016 r. pracownicy MPP na Lednicy uczestniczyli w Eko-Forum podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

,,Od tradycji do kompetencji XXI wieku"

To hasło tegorocznych Targów Edukacyjnych, które odbyły się w dniach od 18.03 do 20.03 2016 r. w Poznaniu. Jest to największe wydarzenie o tym charakterze w Polsce i przyciąga co roku dużo wystawców i zwiedzających. Targi stały się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych placówek oraz różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań edukacyjnych. Oczywiście nie zabrakło tam naszego Muzeum!

Na stanowisku prowadzone były warsztaty plastyczne, konkursy, krzyżówki o ścieżkach przyrodniczych w piastowskich grodach Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy – na Ostrowie Lednickim, w Gieczu i Grzybowie. Zwiedzający dowiedzieli się o ciekawostkach z życia Muzeum i naszej różnorodnej ofercie na 2016 rok dowiecie się na miejscu!

 

Dziękujemy pracownikom Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego za życzliwość i pomoc w organizacji targów edukacyjnych.

 

Przedsięwzięcie pn. „Ekoedukacja w parkach krajobrazowych Wielkopolski” dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Archiwum