MPP-07-2011

piątek 21 październik 2011

MPP-07-2011 Druk oraz dostawa książki pt. Srebrny naszyjnik z kaptorgami i krzyżowatą zawieszką z Dziekanowic oraz powiązane z nim: skład, łamanie tekstów, redakcja techniczna, naświetlanie, oprawa

 

Targi turystyczne Tour Salon

czwartek 20 październik 2011

TOUR SALON to największe w Polsce targi turystyczne, które są miejscem promocji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych. Po raz pierwszy w tym roku Fundacja Muzeów Wielkopolskich zaprezentowała swoją bogatą ofertę na wspólnej ekspozycji.

 

Relacja z planu filmowego!

czwartek 06 październik 2011

W sierpniu br. ruszyły zdjęcia do kolejnego filmu o Ostrowie Lednickim.Reżyser, Zdzisław Cozac planuje premierę na wrzesień 2012 roku!

 

Październikowa niedziela w muzeum w Gieczu

czwartek 06 październik 2011

W niedzielę 2 października w Rezerwacie Archeologicznym w Gieczu odbyła się rodzinna fabularyzowana gra historyczna pod tytułem „Kupcy, rabusie i wojowie”.

 

ŚWIĘTO LATAWCA-zobacz fotorelację!

wtorek 04 październik 2011

16 października 2011 odbyła się, ostatnia w tym sezonie turystycznym, impreza plenerowa- „Święto Latawca”. Głównymi organizatorami imprezy byli: Prezydent Miasta Gniezna, Miejski Ośrodek Kultury oraz Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. Na uczestników i widzów czekała grochówka i pieczona pyra z kiełbaską.

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

sobota 01 październik 2011

28 września o godz.9.30 w siedzibie Dyrekcji Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa, pt:,, Europa Środkowa i Wschodnia na szlakach tradycji i kultury" zorganizowana przez Wyższą Szkołę Humanistyczno- Menedżerską ,,Milenium".

 

Archiwum